SSL сертифікати для захисту сайтів, які належать фінансовим структурам. страховим компаніям. бірж і т.п.

Для захисту одного сайту

затраты в сутки: 7.29 грн.

Thawte
SSL Web Server

1 рік - 2660 грн.
2 роки - 5040 грн.
затраты в сутки: 16.49 грн.

Thawte
SSL Web Server EV

1 рік - 6020 грн.
2 роки - 10640 грн.

Для захисту декількох сайтів

затраты в сутки: 6.90 грн.

Thawte
SSL Web Server SAN

1 рік - 5040 грн.
2 роки - 9520 грн.
затраты в сутки: 16.11 грн.

Thawte
SSL Web Server EV SAN

1 рік - 11760 грн.
2 роки - 21280 грн.

У Thawte сертифікатах були задіяні всі переваги інфраструктури компанії VeriSign. Оскільки SSL захист є основним напрямком діяльності компанії, Thawte постійно вдосконалює свої продукти і інструментарій. Постійні інвестиції в вивченні і розробці дозволяють підтримувати високий рівень продуктів безпеки. Центри обробки даних і сайти аварійного відновлення забезпечують онлайн-безпеку своїх клієнтів.

Як провідний світовий центр сертифікації, Thawte забезпечує онлайн-безпеку своїх клієнтів. Торговій марці Thawte довіряють мільйони людей у ​​всьому світі. Багатомовна підтримка, надійна практика аутентифікації і управління онлайн дозволяє компанії Thawte мати відмінне співвідношення ціни і якості для SSL-сертифікатів для сайтів і серверів, а також для Codesigning-сертифікатів для підпису програмного забезпечення.

Якщо відвідувачі сайту відчувають надійність і безпеку онлайн-угоди, вони з більшою ймовірністю зроблять покупку або залишать свої персональні данні в профілі і потім ще повернуться на ваш сайт. А що надає впевненість в мережі інтернет? Звичайно ж, наявність SSL-сертифіката всесвітньо визнаного центру сертифікації Thawte.

Надійний процес верифікації та легке управління сертифікатами Thawte SSL - все для зручності користувача. Лінійка SSL сертифікатів Thawte представляє комплект SSL сертифікатів для різних вимог: для підтвердження управління доменом простий SSL123 сертифікат, який має версію для субдоменів SSL123 WildCard, для підтвердження організації SSL WebServer, який має версії для субдоменів, SSL WebServer wildcard або захист декількох доменів SSL WebServer SAN, сертифікат для застарілих браузерів SGC SuperCert. І, звичайно сертифікат найвищого класу із зеленим адресним рядком SSL WebServer with EV.