лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Бренд Сертифікатів безпеки Symantec SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає
3. Повідомляє з ким ви спілкуєтеся
4. Впливає на позицію сайту в пошуку Google

Центри по випуску SSL сертифікатів

Форум CA /B вимагає від Центру сертифікації перевіряти операційне існування бізнес-об'єкта. Це гарантує, що заявник фактично веде бізнес. Форум від СА не вимагає перевіряти, чи веде компанія юридично і етично правильний бізнес.

Центр сертифікації DigiCert

DigiCert відомий на ринку, надаючи цифрові сертифікати більш ніж 115 000 клієнтам в 180 різних країнах. Клієнти DigiCert приходять з будь-якої галузі, від загального бізнесу, електронної комерції до уряду. Незалежно від того, наскільки маленькою або великої може бути компанія, DigiCert зобов'язується підтримувати один і той же рівень обслуговування та гарантії. Не дивно, що тисячі організацій, включаючи Facebook, Intel, Paypal і IBM, довіряють DigiCert своїм цифровим сертифікатам.

Центр сертифікації Symantec

SSL-сертифікат - це протокол шифрування, що забезпечує безпечне з'єднання і захист інформації користувачів. Якщо ваш сайт передбачає введення особистих або банківських даних, то ви навряд чи зможете працювати без SSL. Symantec - американська компанія, заснована в 1982 року і спочатку займалася створенням штучного інтелекту. Symantec спеціалізується на інформаційній безпеці та створенні комплексних програмних продуктів. Великі компанії, що працюють в сфері фінансів та електронної комерції надають перевагу SSL-сертифікатам від Symantec. Центр сертифікації Symantec надає не дешеві сертифікати, які мають багато додаткових функцій, крім основних. Центр сертифікації Symantec надає найбільші в грошовому еквіваленті гарантії, і дотримання протоколів перевірки, чим і обумовлена ​​вартість сертифікатів.

Центр сертифікації Thawte

Компанія Thawte, заснована Марком Шаттлвортом в Південній Африці, стала першим центром сертифікації, який видав сертифікати SSL державним організаціям за межами США, на частку яких швидко прийшло 40% світового ринку SSL. У 2000 році Thawte була придбана Symantec і стала ключовим членом сімейства трастових брендів Symantec. На сьогоднішній день Thawte випустила понад мільйон сертифікатів SSL і підписи коду з 1995 року, забезпечуючи захист особистості і транзакцій в більш ніж 240 країнах.

Центр сертифікації GeoTrust

GeoTrust відноситься до нижнього цінового сегменту сертифікатів SSL. Сертифікати обслуговують необмежену кількість серверів та безкоштовний перевипуск сертифікатів .. Компанія GeoTrust випускає 5 типів сертифікатів: EV, wildcard, OV, wildcard with OV і DV. Кожен з яких підтримуєте 2048-bit шифрування для кореневих доменів і 256-bit шифрування для всіх інших імен. GeoTrust сертифікати сумісні з 99% всіх браузерів.

Дніпро – місто, що називалось Дніпропетровськ до травня 2016 року. Це 391 кілометр на південний схід від столиці Києва на Дніпрі, в південно-центральній частині України. Дніпро - адміністративний центр Дніпропетровської області. В адміністративному відношенні він зареєстрований як місто обласного значення та територіальний адміністративний центр Дніпровського району. Населення міста становить приблизно 1 000 000 (2018 р.) Це четверте за чисельністю місто України. Детальнішу та достовірну інформацію про Дніпро можна знайти на різноманітних сайтах., які приділяють велику увагу захищеному з'єднанню за допомогою SSL-сертифікатів. Це убезпечить відвідувачів інтернет сайтів від крадіжки їх особистих даних та конфіденційної інформації.