лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

DV SSL сертифікат у вигляді замочки SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає домен

DV SSL сертифікати

8 грн./доба 2 850 грн./рік ID 101 GeoTrust QuickSSL DV QuickSSL DV
ID сертифікату: 101
Код сертифікату: G-DV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV FQDN
Виробник: GeoTrust
Наша ціна:
1 рік: 2 850 грн.
* Ціна виробника: $149
4 грн./доба 1 368 грн./рік ID 201 Thawte SSL123 DV SSL123 DV
ID сертифікату: 201
Код сертифікату: T-DV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV FQDN
Виробник: Thawte
Наша ціна:
1 рік: 1 368 грн.
* Ціна виробника: $149
2 грн./доба 570 грн./рік ID 100 Rapid RapidSSL DV RapidSSL DV
ID сертифікату: 100
Код сертифікату: R-DV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV FQDN
Виробник: Rapid
Наша ціна:
1 рік: 570 грн.
* Ціна виробника: $59

Сертифікати SSL служать двом цілям, а саме безпеки та ідентифікації. Що стосується безпеки, сертифікати SSL захищають дані, передавання даних між браузером і веб-сервером. Це називається шифруванням. Будь то DV, OV або EV - всі сертифікати SSL забезпечують однаковий рівень шифрування. Сертифікат DV SSL є сертифікатом з самим базовим рівнем шифрування. Це тому, що це включає тільки перевірку володіння доменом. В результаті на сайтах, що підтримують DV SSL, відсутні знаки довіри, такі як зелений адресний рядок, назва компанії і т. д. Зрозуміло, ваше з'єднання з сервером захищене, але ви не можете знати, справжній веб-сайт чи ні. Будь-хто може створити підроблений веб-сайт компанії, встановивши сертифікат DV SSL, і можуть обдурити користувачів, надавши їм конфіденційну інформацію. Це називається фішингом. Ви можете подумати, що перебуваєте на сайті компанії ABC, але в реальності цей сайт може виявитися підробленим шахраєм.

Якщо хтось хоче встановити OV або EV SSL на своєму веб-сайті, він повинен пройти суворий процес перевірки. Цей процес включає в себе перевірку всіх деталей організації. Якщо центр сертифікації (ЦС) вважатиме всі документи / інформацію задовільними і справжніми, то і тоді буде виданий сертифікат SSL OV рівня або EV рівня.Це зроблено для того, щоб переконатися, що тільки перевірені організації отримують SSL-сертифікати. Простіше кажучи, якщо веб-сайт належить корпорації ABC, то сертифікат буде виданий тільки корпорації ABC і ніхто інший отримати SSL сертифікат рівня OV або EV отримати не зможе.

Дніпро - великий промисловий центр України з величезною кількістю підприємств. Найбільш відомим і найстарішим заснований в 19 столітті є металургійний завод імені Петровського. Дніпро також домінував у аерокосмічній промисловості з 1950-х років. У 2012 році приватна аерокосмічна компанія Firefly Aerospace відкрила тут Центр досліджень і розробок (НДДКР). Поряд з ключовими галузями міста, такими як машинобудування, космічна техніка, торгівля, Дніпро також є найбільшим ІТ- хабом країни. Окрім міжнародного ІТ-аутсорсингу, в Дніпрі зосереджено десятки компаній і стартапів , а також спеціалізовані напрямки університетів, сотні подій, пов'язаних зі сферою інформаційних технологій. А це в свою чергу настійно вимагає, щоб сервіси, що надаються ІТкомпаніями, були надійно захищені SSL-сертифікатами.